Główne Menu
· 
· O baggi.pl
· Promocje

OFERTA
· Boxy
· 
· Uchwyty na narty
· Uchwyty na rowery
· 
· 


· 
· Kontakt
Kontakt

baggi.pl
ul. Faradaya 36
42-200 Częstochowa

tel: 034 34 35 836
kom: 0 665 571 080
e-mail: info@baggi.pl
GG: 8322765 
Skype: Mój stan

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sb: 9:00 - 13:00

W naszej ofercie znajdą Państwo bagażniki dachowe renomowanych firm: Thule i La Prealpina.

Oto najpopularniejsze z nich:

Rapid System 750

Wygodny w użyciu bagażnik ze stale rosnącą liczbą zestawów dopasowujących (kitów) do nowych samochodów. 
Stabilne i bezpieczne stopy bagażnika przeznaczone do większości aut o dachach bez rynienek. Kompletny bagażnik tworzą: stopy, belki oraz zestaw dopasowujący (kit), który pozwala na doskonałe dopasowanie uniwersalnych stóp do specyficznego profilu dachu konkretnego auta. W większości przypadków po zmianie samochodu wystarczy jedynie wymiana kitu, aby przystosował bagażnik do nowego auta. Sprytne rozwiązanie oszczędzające większych wydatków w dłuższej perspektywie! 

 

Thule Rapid System 755

Uniwersalne stopy pasujące do niemal wszystkich typów relingów.
Optymalna propozycja do samochodów z relingami dachowymi. Dzięki szczękom  o szerokim zakresie regulacji pasują do niemal wszystkich typów relingów. Pewnie chwytają reling i doskonale wyglądają na samochodzie. 

 

Rapid Crossroad 775

Bagażnik na relingi o bardzo dużej średnicy.
Choć wygląda elegancko i delikatnie może być zamontowany na najgrubszych relingach. Stalowa, pokryta gumą taśma obejmuje reling i zaciska się na nim podczas dokręcania zintegrowanego ze stopą pokrętła. Wszystko to bez użycia narzędzi. Gumowa powłoka taśmy chroni relingi przed uszkodzeniem. 

LP47

Stalowy bagażnik na prawie wszystkie modele samochodów zamykany na zamek (opcja), składa się z belek podstawowych oraz uchwytów mocujących (kitów). Jeden z najlepiej dopasowanych bagażników do danego samochodu. łatwy w montażu i demontażu. W większości przypadków po zmianie samochodu wystarczy jedynie wymiana kitu, aby przystosować bagażnik do nowego auta. Sprytne rozwiązanie oszczędzające większych wydatków w dłuższej perspektywie! 

Więcej informacji na stronie dystrybutora: www.gloria.com.pl

LP43

Aluminiowy bagażnik na prawie wszystkie modele samochodów zamykany na zamek (opcja), składa się z belek podstawowych oraz uchwytów mocujących (kitów). Jeden z najlepiej dopasowanych bagażników do danego samochodu. łatwy w montażu i demontażu. W większości przypadków po zmianie samochodu wystarczy jedynie wymiana kitu, aby przystosować bagażnik do nowego auta. Sprytne rozwiązanie oszczędzające większych wydatków w dłuższej perspektywie!

Więcej informacji na stronie dystrybutora: www.gloria.com.pl 

LP49

Aluminiowy bagażnik o aerodynamicznej belce na prawie wszystkie modele samochodów zamykany na zamek (standard), składa się z belek podstawowych oraz uchwytów mocujących (kitów). Jeden z najlepiej dopasowanych bagażników do danego samochodu. Mocowanie uchwytów poprzez wsunięcie w szczelinę belki. W większości przypadków po zmianie samochodu wystarczy jedynie wymiana kitu, aby przystosować bagażnik do nowego auta. Sprytne rozwiązanie oszczędzające większych wydatków w dłuższej perspektywie!

Więcej informacji na stronie dystrybutora: www.gloria.com.pl

Aby zapoznać się z naszą pełną ofertą zapraszamy do sklepu internetowego sklep.baggi.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone dla baggi.pl
 
botname Other